Uw winkelwagentje is leeg

Motorolie voor Fiat Fiorino Pick up (146_) 1.6...

Deze producten zijn geschikt voor uw voertuig
Fiat Fiorino Pick up 1.6 (55KW / 75CH) (01/1994 - 05/2001)
Fiat Fiorino Pick up 1.6
Voertuig wissen
17 resultaten
  • Inhoud [liter] 1 L
  • Vulling [l] 4,25 L
  • Olietype Mineraal olie
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 15W-40
  • Vrijgave van de fabrikant MB 228.1, MAN 271, Volvo VDS
  • Specificatie API SJ, API CF-4
  • Bundeltype Fles
€ 7,61
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 1 L
  • Vulling [l] 4,25 L
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 10W-40
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, VW 505 00, VW 501 01
  • Specificatie ACEA B4, ACEA A3, API CF, API SL
  • Bundeltype Fles
  • OEM-nummer A000 989 33 01, 000 989 33 01
€ 7,99
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 1 L
  • Specificatie Cummins CES 20076, Cummins CES 20077, Cummins CES 20078, Mack EO-M+, ACEA E7, ACEA E2, ACEA A3, ACEA B4
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 15W-40
  • Let op de serviceinformatie
  • Api specificaties CI-4/SL
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, Renault RLD-2, MB 228.3, VW 501 01, VW 505 00, MAN M 3275, Caterpillar ECF-2, Caterpillar ECF-1-a, Deutz DQC III, DTFR 15B110, MTU Category 2
  • Bundeltype Fles
  • OEM-nummer A000 989 98 01, 000 989 98 01, A001 989 80 01 ...
€ 9,63
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
Set van 12
  • Inhoud [liter] 1 L
  • Systeemvulhoeveelheid in acht nemen
  • Let op de richtlijnen van de fabrikant
  • Vervangen na [jaar] 1 Jaar
  • Api specificaties SL, CF
  • Chemische eigenschappen Bevat mineraalolie
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 15W-40
  • Specificatie ACEA A3, ACEA B4
  • Bundeltype Fles
  • Lengte (mm) 60 Mm
  • Hoogte (mm) 225 Mm
  • Breedte (mm) 115 Mm
  • OEM-nummer 000 989 33 01, 229.1, A 000 989 33 01 ...
€ 26,72 Prijs per eenheid
€ 320,64 (set)
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 4 L
  • Specificatie Cummins CES 20076, Cummins CES 20077, Cummins CES 20078, Mack EO-M+, ACEA E7, ACEA E2, ACEA A3, ACEA B4
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 15W-40
  • Let op de serviceinformatie
  • Api specificaties CI-4/SL
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, Renault RLD-2, MB 228.3, VW 501 01, VW 505 00, MAN M 3275, Caterpillar ECF-2, Caterpillar ECF-1-a, Deutz DQC III, DTFR 15B110, MTU Category 2
  • OEM-nummer A000 989 98 01, 000 989 98 01, A001 989 80 01 ...
€ 30,96
€ 7,74 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 5 L
  • Vulling [l] 4,25 L
  • Olietype Mineraal olie
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 15W-40
  • Vrijgave van de fabrikant MB 228.1, MAN 271, Volvo VDS
  • Specificatie API SJ, API CF-4
  • Bundeltype Jerrycan
€ 36,05
€ 7,21 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 5 L
  • Vulling [l] 4,25 L
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 10W-40
  • Specificatie ACEA B4, ACEA A3, API CF, API SL
  • Bundeltype Jerrycan
€ 35,68
€ 7,14 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 5 L
  • Specificatie Cummins CES 20076, Cummins CES 20077, Cummins CES 20078, Mack EO-M+, ACEA E7, ACEA E2, ACEA A3, ACEA B4
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 15W-40
  • Let op de serviceinformatie
  • Api specificaties CI-4/SL
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, Renault RLD-2, MB 228.3, VW 501 01, VW 505 00, MAN M 3275, Caterpillar ECF-2, Caterpillar ECF-1-a, Deutz DQC III, DTFR 15B110, MTU Category 2
  • OEM-nummer A000 989 98 01, 000 989 98 01, A001 989 80 01 ...
€ 40,11
€ 8,02 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 5 L
  • Vulling [l] 4,25 L
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 10W-40
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, VW 505 00, VW 501 01
  • Specificatie ACEA B4, ACEA A3, API CF, API SL
  • Bundeltype Jerrycan
  • OEM-nummer A000 989 33 01, 000 989 33 01
€ 43,81
€ 8,76 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Vulling [l] 4,25 L
  • Olietype Mineraal olie
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 15W-40
  • Vrijgave van de fabrikant MB 228.1, MAN 271, Volvo VDS
  • Specificatie API SJ, API CF-4
  • Bundeltype Kan
€ 125,53
€ 6,28 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Vulling [l] 4,25 L
  • Olietype Mineraal olie
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 15W-40
  • Specificatie JASO DH-1, ACEA E7, ACEA B4, API CI-4, Cummins CES 20076, Cummins CES 20077, Cummins CES 20078, Mack EO-N, API SL, Mack EO-M+
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, DTFR 15B110, MAN M 3275-1, Renault RLD-2, MTU Category 2, Allison C-4, Caterpillar ECF-2, Caterpillar ECF-1-a, Deutz DQC III-10, DFS 93K215, Volvo VDS-3
  • Bundeltype Kan
  • OEM-nummer A000 989 98 01, 000 989 98 01
€ 143,54
€ 7,18 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Vulling [l] 4,25 L
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 10W-40
  • Specificatie JASO DH-1, API CI-4, ACEA E7, ACEA B4, Mack EO-N, Cummins CES 20077, Cummins CES 20078, API SL
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, DTFR 15B110, MAN M 3275, Renault RLD-2, Deutz DQC III-10, DFS 93K215, MTU Category 2, Caterpillar ECF-2, Caterpillar ECF-1-a, Volvo VDS-3
  • Bundeltype Kan
€ 154,43
€ 7,72 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Vulling [l] 4,25 L
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 10W-40
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, VW 505 00, VW 501 01
  • Specificatie ACEA B4, ACEA A3, API CF, API SL
  • Bundeltype Kan
  • OEM-nummer A000 989 33 01, 000 989 33 01
€ 161,37
€ 8,07 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Api specificaties CI-4/SL
  • Specificatie Cummins CES 20076, Cummins CES 20077, Cummins CES 20078, Mack EO-M+, ACEA E7, ACEA E2, ACEA A3, ACEA B4
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 15W-40
  • Let op de serviceinformatie
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, Renault RLD-2, MB 228.3, VW 501 01, VW 505 00, Deutz DQC III, MAN M 3275, Caterpillar ECF-2, Caterpillar ECF-1-a, DTFR 15B110, MTU Category 2
  • OEM-nummer A000 989 98 01, 000 989 98 01, A001 989 80 01 ...
€ 225,22
€ 11,26 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 60 L
  • Vulling [l] 4,25 L
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 10W-40
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, VW 501 01, VW 505 00
  • Specificatie ACEA B4, ACEA A3, API CF, API SL
  • Bundeltype Vat
  • OEM-nummer A000 989 33 01, 000 989 33 01
€ 482,85
€ 8,05 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 60 L
  • Specificatie Cummins CES 20076, Cummins CES 20077, Cummins CES 20078, Mack EO-M+, ACEA E7, ACEA E2, ACEA A3, ACEA B4
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 15W-40
  • Let op de serviceinformatie
  • Api specificaties CI-4/SL
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, Renault RLD-2, MB 228.3, VW 501 01, VW 505 00, MAN M 3275, Caterpillar ECF-2, Caterpillar ECF-1-a, Deutz DQC III, DTFR 15B110, MTU Category 2
  • OEM-nummer A000 989 98 01, 000 989 98 01, A001 989 80 01 ...
€ 588,45
€ 9,81 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
Set van 2
  • Inhoud [liter] 200 L
  • Specificatie Cummins CES 20076, Cummins CES 20077, Cummins CES 20078, Mack EO-M+, ACEA E7, ACEA E2, ACEA A3, ACEA B4
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 15W-40
  • Let op de serviceinformatie
  • Api specificaties CI-4/SL
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.1, Renault RLD-2, MB 228.3, VW 501 01, VW 505 00, MAN M 3275, Caterpillar ECF-2, Caterpillar ECF-1-a, Deutz DQC III, DTFR 15B110, MTU Category 2
  • OEM-nummer A000 989 98 01, 000 989 98 01, A001 989 80 01 ...
€ 1.577,88 Prijs per eenheid
€ 3.155,76 (set)
€ 7,89 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
Download de Distriauto-app: auto-onderdelen | Exclusieve in-app tarieven

Koop goedkoper via de Distriauto-app

Exclusieve prijzen en direct bestellen: de app om gemakkelijk te kopen en te profiteren van extra kortingen.

Exclusieve app-tarieven
100% veilige betaling
Levering binnen 24/48 u

Scan om te downloaden

Download de Distriauto-app
Doorgaan zonder te accepteren >
Over cookies en andere tracers
AD Tyres (Distriauto.nl) en zijn partners gebruiken cookies en andere tracers (webstorage) om de goede werking van de site te verzekeren, uw navigatie te vergemakkelijken, statistische metingen uit te voeren en om zijn reclamecampagnes te personaliseren. Cookies en andere tracers die op uw terminal zijn opgeslagen, kunnen persoonsgegevens bevatten. Daarom plaatsen wij geen cookies of andere tracers zonder uw vrije en geïnformeerde toestemming, met uitzondering van die welke essentieel zijn voor de werking van de site. We bewaren uw keuze 6 maanden. U kunt uw toestemming op elk moment intrekken door naar de pagina over cookies en andere tracers te gaan. U kunt ervoor kiezen om verder te surfen zonder het deponeren van cookies of andere tracers te aanvaarden. Weigering verhindert de toegang tot diensten niet Distriauto.nl. Voor meer informatie, bezoek de cookies en andere tracers pagina.
De cookies personaliseren
Download de app
Er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw of neem contact met ons op als het probleem aanhoudt.
LiveChat